מרכז שירות האחים פרטוש – סוכנות משנה טויוטה מלווה אותך לאורך כל הדרך. כחלק ממערך שירות מקיף, מציעה סוכנות משנה טויוטה ללקוחותיה תוכנית הארכת השירות ההיברידית.

כאשר האחריות של היצרן על המצבר ההיברידי פגה, תוכנית הארכת השירות מאפשרת לך ביטחון ושקט נפשי באשר למצבר ההיברידי והעלויות הכרוכות בהחלפתו.

 

 

 

 

מהי תוכנית הארכת השירות ההיברידית?

רכב הטויוטה שנמצא ברשותך מבוסס על טכנולוגיית ®Hybrid Synergy Drive, המשלבת מנוע בנזין עם שני מנועיים חשמליים. טכנולוגיה זו ממקסמת את החיסכון בדלק, מאפשרת נהיגה יעילה ושקטה במיוחד ומובילה לביצועים אופטימאליים. טכנולוגיית ®Hybrid Synergy Drive הייחודית פותחה על ידי אנשי המקצוע מהטובים ביותר בעולם.

הרכיבים ההיברידיים ברכבך נתונים תחת אחריות היצרן. בתום האחריות מומלץ להצטרף לתוכנית הארכת השירות ההיברידית על מנת להבטיח לעצמך המשך חוויית נסיעה שקטה, בטוחה ומהנה לאורך זמן.

באחים פרטוש-סוכנות משנה טויוטה יבדקו אנשי המקצוע את כל מרכיבי המערכת ההיברידית ברכבך, ויגישו לך דו"ח מפורט באשר למצבו ותקינותו של הרכב ההיברידי שלך. בדיקה זו הינה משמעותית, שכן זו הדרך הטובה ביותר להבטיח שהמערכת ההיברידית תקינה ופועלת כנדרש, לסייע בשמירה על הביצועים האופטימליים שלה וכן לאתר בעיות ותקלות.

לאחר שהמערכת ההיברידית נבדקה ונמצאה תקינה, תהא זכאי לתוכנית הארכת השירות על הסוללה ההיברידית למשך שנה נוספת או 15,000 ק"מ נוספים (המוקדם ביניהם). מדי שנה תוכל לחדש את תוכנית הארכת השירות ההיברידית עד לשנה העשירית של רכבך.

 

 

 

תנאי התוכנית:

כלי הרכב אשר משתתפים בתוכנית הארכת השירות ההיברידית הם אלה שסיימו את תקופת אחריות היצרן עבור הרכיבים ההיברידיים או כאלה שהם לקראת סיום תקופת האחריות וטרם מלאו להם 10 שנים מתאריך מסירת הרכב, ללא הגבלת ק"מ.

 

על מנת להשתתף בתוכנית עליך להביא את רכבך לאחים פרטוש-סוכנות משנה טויוטה על מנת לערוך בדיקת תקינות לסוללה ההיברידית. אם בתום הבדיקה, אשר הוכתבה על ידי היצרן, הסוללה תמצא תקינה, הרכב ייכלל במסגרת תוכנית הארכת השירות ההיברידית. 

 

אין מגבלה באשר לק"מ אותם עבר הרכב אלא רק על גילו של הרכב בעת כניסתו לתוכנית הארכת השירות ההיברידית. התוכנית מיועדת לכלי רכב שגילם עד 10 שנים.

 

התוכנית תקפה ל-12 חודשים או 15,000 ק"מ (המוקדם ביניהם). בתום תקופה זו תוכל לחדש את תוכנית הארכת השירות לשנה נוספת, כך עד לשנה העשירית של רכבך. ניתן לחדש את התוכנית יותר מפעם בשנה, במידה ועברת מעל ל-15,000 ק"מ בשנה זו.

 

העלות השנתית להשתתפות בתוכנית הארכת השירות ההיברידית הינה 470 שקלים כולל מע"מ, והיא תקפה למשך שנה שלמה או 15,000 ק"מ (המוקדם ביניהם).

(החברה רשאית לשנות על פי שיקול דעתה הבלעדי את תנאי התוכנית ללא הודעה מוקדמת).

 

כאשר יש כשל בסוללה ההיברידית, התוכנית להארכת השירות ההיברידית מכסה את החלפתה ללא כל עלות מצידו של הלקוח.

 

כאשר הרכב נמכר תוכנית הארכת השירות ההיברידית עוברת יחד עם הרכב, ללא כל תלות בבעלים הקודמים. התוכנית להארכת השירות ההיברידית היא לרכב ולא לבעלים.

 

מוזמן כבר היום לתאם מראש עם אחים פרטוש-סוכנות משנה טויוטה מועד לבדיקה (שאורכת כרבע שעה) של המערכת ההיברידית ברכבך: 04-9018200

 

צפו בסרטון אודות תוכנית הארכת השירות ההיברידית

 צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות