מערכת הבטיחות המתקדמת של הטויוטה שלך!

 

 

 

מערכת הבטיחות המתקדמת Toyota Safety Sense מאגדת בתוכה 5 מערכות בטיחות טכנולוגיות, והיא נועדה לסייע ביצירת סביבת נהיגה בטוחה ובהפחתה ככל שניתן של מספר תאונות הדרכים. 

המערכת החכמה ופורצת הדרך הזו מאפשרת נסיעה שקטה ורגועה ומעניקה לנהג ולנוסעים שקט נפשי.

 

 

 

 

מערכת Toyota Safety Sense מורכבת מ-5 מערכות בטיחות:

 

 

 

מערכת קדם התנגשות- באמצעות מצלמה ולייזר, מזהה הטויוטה שלך מכונית או הולך רגל בדרך שלפניך. כאשר המערכת מזהה אפשרות של התנגשות או פגיעה במכונית או בהולך רגל, מושמעת התרעה קולית וויזואלית ומופעלת מערכת עזר לבלימה. אם וכאשר הנהג לא מצליח לבלום בזמן, באופן אוטומטי הבלמים נכנסים לפעולה במטרה למנוע התנגשות או לצמצם נזקים כתוצאה מההתנגשות. 

 

 

מערכת התרעה על סטייה מהנתיב- המערכת מזהה סטיה מנתיב ומתריעה אותך על כך. כאשר המערכת מזהה שהמכונית סטתה מהנתיב ללא שהופעל איתות, מופעלת התרעה קולית וויזואלית ומתבצע תיקון הגה. הדבר מתאפשר הודות למערכת טכנולוגית חדשנית שמורכבת ממצלמה לאיתור סימני נתיב. המערכת מסייעת לנהג לשמור כל הזמן על נתיב הנסיעה.

 

 

מערכת אור גבוה אוטומטי- המערכת נוצרה על מנת לשפר את הנראות והראות בנסיעה לילית וליצור נהיגת לילה שקטה ובטוחה יותר. מערכת האור הגבוה האוטומטי של Toyota Safety Sense יודעת לזהות את אורות המכוניות המגיעות ממול למכוניתך. באמצעות מצלמה, מתבצע ניטור של תאורת הדרך, ובהתאם לכך מעבירה המערכת באופן אוטומטי את המכונית בין אור גבוה לאור נמוך.

 

 

מערכת זיהוי תמרורי דרך- המערכת מזהה תמרורי דרך המופיעים לפניך בזמן הנסיעה. כאשר המערכת מזהה תמרור, היא מציגה בפניך מידע שימושי אודות התמרור, כגון: הגבלת מהירות, זכות קדימה וכו'. אם המערכת מזהה אי ציות לתמרור, היא מפעילה התרעה קולית וויזואלית על מנת להסב את תשומת ליבך.

 

 

בקרת שיוט אדפטיבית- המערכת שומרת על מרחק בטוח מהרכב שלפניך. המערכת מתאימה עצמה באופן אוטומטי כך שאם המרחק קטן מדי, המהירות יורדת ואם המרחק גדל- תוחזר המהירות הרגילה. המערכת מקלה על הנהג בזמן נסיעות ארוכות ובדרכים מהירות.

 

 

*זמינות מערכות הבטיחות של Toyota Safety Sense משתנה מדגם לדגם ובין רמות הגימור של הדגמים השונים.

 
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות