מרכז השירות של האחים פרטוש -סוכנות משנה טויוטה מזמין את קהל לקוחותיו ליהנות מבדיקות חורף וקיץ ללא תשלום. בדיקות אלה נועדו להבטיח את תקינות ובטיחות הרכב, והן ניתנות כחלק ממערך שירות כולל ומקיף שמעניק מרכז השירות של האחים פרטוש ללקוחותיו.

 

ישנה חשיבות רבה לבדיקות הקיץ והחורף, שכן תנאי מזג האוויר משפיעים רבות על תקינותו ופעילותו של הרכב, וכתוצאה מכך על בטיחות הנוסעים בו. מומלץ לבצע את הבדיקות הללו כחלק משגרת הבדיקות והטיפולים לרכב.

 

 

 

בדיקות החורף והקיץ כוללות:

 

• בדיקת בלמים – מערכת הבלמים של הרכב, על כל חלקיה, נבדקת בקפידה: חיבורי בלמים, בלם העזר, בלם השירות, נזילות, יעילות הבלימה, דוושת הבלימה ועוד.

 

• בדיקת צמיגים – צמיגי הרכב נבדקים על פי כל הפרמטרים: לחץ אוויר התואם את הוראות היצרן, שחיקה חריגה, חריצים וחתכים, דפנות ועוד.

 

• בדיקת היגוי – איזון וכיוון של מערכת המתלים וההיגוי.

 

• בדיקת חשמל – מערכת החשמל של הרכב, על מרכיביה, עוברת בדיקה מקיפה כדי לוודא תקינות מלאה: מצבר, אורות בלם ורוורס, אורות ראשיים, פנסי איתות, אורות חנייה, מתזים, צופר ועוד.

 

• בדיקת חימום/קירור – מעבר לנוחות ונעימות הנסיעה הן בעונת הקיץ והן בעונת החורף, ישנה חשיבות בטיחותית לתקינות מערכת החימום/קירור ברכב. לכן, נבדקת, בין היתר, מערכת הפשרת האדים, שכן אי תקינותה עלולה לפגוע בשדה הראייה של הנהג.

 

• בדיקת מגבים – נבדקת תקינות פעולתם של המגבים ומרכיביהם: הלהבים והמתזים.

 

*תכולת הבדיקה על פי חוזר תוויות חורף איגוד המוסכים, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

*כפוף לתקנון

 

 

מוזמנים כבר עכשיו להגיע עם רכבכם לבדיקה ללא תשלום במרכז השירות אחים פרטוש-סוכנות משנה טויוטה, ולהבטיח לעצמכם נסיעה נעימה ובטוחה.

חייגו אלינו לתיאום בדיקה ללא חיוב: 04-9018200
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות